





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parel |
| Steen kleur | Wit |
| Parelsoort | Zoetwaterparel |
| Parelgrootte (mm) | 2.8 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.8 |
| Breedte (mm) | 2.8 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
Dit prachtige zilveren parelsnoer is een unieke toevoeging aan elke sieradencollectie. Met echte witte zoetwaterparels van 2,8 mm groot en een iets ovale/barokke vorm, biedt dit collier een unieke look. De lengte van het collier varieert tussen 40-45 cm, waardoor het door de meeste dames op de perfecte lengte gedragen kan worden.
Het collier is uitgevoerd in gerhodineerd zilver voor een luxe uitstraling die elke outfit net dat beetje meer geeft. Het zilver heeft één van de hoogste gehaltes voor sieraden (925), wat bijdraagt aan de kwaliteit en duurzaamheid van dit collier. De mooie kleur wit wordt versterkt door het glanzende oppervlak en past perfect bij veel verschillende kleuren kledingstukken.
De ingezette parel maakt dit collier tot één van de mooiste uit onze collectie. De parelgrootte van 2,8 mm zal ervoor zorgen dat je elke dag stralend voor de dag komt. Daarnaast is de parelsoort een mooie zoetwaterparel met een prachtige zijdezachte gloed.
Bij Trendjuwelier ontvang je dit collier inclusief bijpassend sieradendoosje - perfect voor veilige verzending en om jouw collier na het dragen weer netjes in op te bergen. Bovendien wordt dit collier verzonden in speciaal ontworpen verzenddoos, wat zorgt voor extra veiligheid tijdens de verzending en een feestelijke ontvangst.
✅ Altijd de beste prijs
✅ Snelle levering
✅ Mooi verpakt
Trendjuwelier is sinds 2006 dé online juwelier in Nederland. Met een ruime keuze aan sieraden van verschillende merken, stijlen en materialen, vind je bij ons altijd iets dat bij jou past. We lopen voorop met modetrends, staan voor kwaliteit en bieden alles wat je van een goede juwelier mag verwachten.