







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Blauw, Transparant |
| Steen maat | 10 mm x 8.5 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.72 |
| Vorm | Hartje |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 13.5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 14 mm |
Deze prachtige zilveren hanger in de vorm van een hartje is een echte blikvanger. De hanger is ingezet met een blauwe synthetische saffier en transparante zirkonia's, wat het een schitterend en opvallend sieraad maakt. Het hartje is uitgevoerd in 925 zilver, een edelmetaal dat niet alleen mooi is om te zien, maar ook fijn om te dragen. Door de glanzende afwerking komt de kleur van het zilver extra mooi naar voren.
De hanger heeft een hoogte van ongeveer 13,5 mm en een breedte van 14 mm, wat de details van het hartje nog meer tot leven brengt. De steenmaat is ongeveer 10 mm x 8,5 mm, perfect om te zien én om te dragen. Door de mooie vorm van het hartje is deze hanger erg populair en een favoriet uit onze collectie.
Bij Trendjuwelier zorgen we ervoor dat uw bestelling goed bij u aankomt. We beschermen al onze sieraden met een mooi sieradendoosje en een speciale verzenddoos. Het bijgeleverde sieradendoosje kunt u meteen gebruiken als handige opbergplek. Perfect voor op uw nachtkastje of in uw kledingkast. Wanneer u de hanger gelijk cadeau wil doen, kunt u ook nog kiezen voor een speciale geschenkverpakking.
Trendjuwelier is sinds 2006 de grootste online juwelier in Nederland. We bieden een van de grootste collecties van Nederland met sieraden van de mooiste kwaliteit en voor elk budget. Zo vindt u in onze collectie prachtige sieraden van hoogwaardig 925 zilver en 14-karaat goud. We hebben een grote collectie aan bekende merken op voorraad. Zo willen we ervoor zorgen dat iedereen van sieraden kan genieten.