











| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Jasseron |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Collectie | Amaka's Favorieten |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 4 gram |
| Breedte (mm) | 11 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 45 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 11 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
De Zinzi Amaka's Favorieten ZIC1782 is een zilveren ketting die je look een mooie en stijlvolle uitstraling geeft. Met een hanger van twee in elkaar grijpende cirkels, waarvan één met glinsterende zirkonia's, is deze ketting zowel mooi als praktisch. De ketting heeft een verstelbare lengte op 40 en 45 cm, zodat je kunt kiezen hoe je hem draagt.
Deze ketting past perfect bij een zakelijke outfit en het Zinzi hartje bij de sluiting voegt een leuk detail toe. Of geef het cadeau aan iemand waar je je mee verbonden voelt.