







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Collectie | Fatima's Favorieten |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 0.25 gram |
| Breedte (mm) | 7.6 mm |
| Hoogte (mm) | 12.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 1 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
De Zinzi Fatima's Favorieten ZGH512 is een mooie gouden hanger voor je sieradencollectie. Met zijn ronde vorm en glanzend uiterlijk straalt hij eenvoud uit. Dankzij de sprankelende zirkonia's krijg je net dat beetje extra zonder dat het overdreven is.
De hanger is gemaakt van 14-karaat goud. Hij is 12 mm lang, inclusief het handige hangoogje. Combineer deze hanger met je favoriete gouden ketting voor een complete look. Let op, de ketting zelf is niet inbegrepen.
Deze hanger past zowel bij een casual dagje uit als een chique feestje. Draag hem met een basic blouse voor overdag of met een stijlvolle jurk voor een avondje uit. Het is een veelzijdig item voor elke vrouw die houdt van een beetje bling.
Houd er rekening mee dat dit een losse hanger is zonder ketting.