







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Merk | Zinzi |
| Collectie | Fatima's Favorieten |
| Materiaal | Bicolor (Zilver & Gold plated) |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd, Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.9 gram |
| Breedte (mm) | 5 mm |
| Lengte (cm) | 42 cm, 44 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 5 mm |
| Vorm | Bloem/Blad |
De Zinzi Fatima's Favorieten ZIC2740 ketting is een mooie aanvulling voor jouw outfit bij bijvoorbeeld een etentje of een zakelijke afspraak. Met zijn zilveren en vergulde accenten past deze ketting bij vele stijlen en gelegenheden.
De ZIC2740 is voorzien van ankerschakels en is verstelbaar op 42 cm en 44 cm, waardoor hij altijd goed zit. De glanzende afwerking en de sierlijke bladeren op de hanger geven het een speelse uitstraling.
Dit bicolor kettinkje is gemaakt van gerhodineerd zilver gecombineerd met een vergulde look.
Of je nu op zoek bent naar iets voor een chique diner of gewoon om je dagelijkse look wat op te fleuren, deze ketting trekt gegarandeerd de aandacht in jouw sieradencollectie.