











| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Collectie | Zinzi Gravures |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 0.4 gram |
| Breedte (mm) | 10 mm |
| Hoogte (mm) | 12.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 0.4 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
De Zinzi Gravures ZGH397-10 is een hanger die je persoonlijke sieradencollectie iets bijzonders kan geven. Gemaakt van 14-karaat goud, is deze ronde hanger een mooie keuze voor een naam, letter, of belangrijke datum. Met een diameter van 10 mm blijft hij bescheiden, maar spreekt hij toch voor zich.
Door zijn glanzende afwerking oogt hij luxe en stijlvol. Deze hanger wordt zonder ketting geleverd, maar is makkelijk te combineren met verschillende kettingen, doordat hij een handig oogje heeft. Daarmee kun je je eigen unieke ketting samenstellen.
Enkele praktische details van de hanger:
Met deze hanger voeg je op een subtiele manier iets persoonlijks toe aan je dagelijkse look. Perfect voor een feestje, een dagje winkelen, of gewoon voor alledag.
Houd er rekening mee dat dit een losse hanger is zonder ketting.