









| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Slang |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Collectie | Zinzi x Mart Visser |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 12.2 gram |
| Breedte (mm) | 12 mm |
| Lengte (cm) | 42 cm, 45 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 12 mm |
De Zinzi x Mart Visser MVC26 ketting valt op door zijn zilveren glans. Met zijn gladde, ronde schakels en strakke afwerking heeft deze ketting een moderne uitstraling. De zilveren kleur maakt het een tijdloos sieraad dat je makkelijk met verschillende outfits kunt combineren.
De ketting komt met een unieke hanger. Deze hanger bestaat uit speelse elementen en is bezet met zirkonia stenen voor een sprankelend effect. Het is een ketting met hanger die balans brengt tussen stijl en een lichte twist.
Met een lengte die je kunt verstellen van 42 en 45 cm, sluit de ketting mooi aan bij diverse halslijnen. Het is gemaakt van eerste gehalte zilver (925) en afgewerkt met een rodiumlaag voor een extra glans. Deze Zinzi x Mart Visser creatie, herkenbaar door de signatuur van de ontwerper, voegt net dat beetje extra toe aan je sieradencollectie. Draag het bijvoorbeeld bij een avondje uit voor een geraffineerde look.