









| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Collectie | Zinzi x Mart Visser |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Zwart, Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 7.4 gram |
| Breedte (mm) | 13.5 mm |
| Hoogte (mm) | 37 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 3 mm |
| Vorm | Rechthoek |
De Zinzi x Mart Visser MVH3Z rechthoekige hanger is een bijzondere aanvulling op je sieradencollectie. Deze zilveren hanger met een speels ontwerp voegt net dat beetje extra toe aan je outfit. De moderne geometrische vormen geven het een eigentijdse uitstraling. Een stoer mode-item dat niet alleen stijlvol is, maar ook opvallend in zijn eenvoud.
De hanger is gemaakt van hoogwaardig zilver (925) en heeft een glanzende gerhodineerde afwerking. Zirkonia's in witte en zwarte tinten zorgen voor een mooi contrast. De steentjes zijn netjes in een pavézetting geplaatst wat zorgt voor een mooie glinstering in het licht. Het ontwerp van Mart Visser past perfect bij de Zinzi collectie.
Enkele details van deze hanger:
Draag deze hanger als extra accent bij een eenvoudige outfit. Hij leent zich goed voor gelegenheden zoals een avondje uit of een zakelijke bijeenkomst. Hoe je het ook combineert, deze hanger geeft je look net dat beetje glans en karakter mee.
Deze hanger komt zonder ketting, zodat je zelf kunt mixen en matchen.