













| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Jasseron |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 5 gram |
| Breedte (mm) | 21 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 45 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 21 mm |
| Vorm | Hartje |
De Zinzi ZIC1483 ketting is een speelse mix van een cirkel en een hart. Deze zilveren ketting met hanger is perfect voor wie houdt van een stijlvolle uitstraling, met de schittering van transparante zirkonia's op het hartvormige hangertje. Het herkenbare Zinzi-hartje bij de sluiting maakt het helemaal af.
Met een lengte die je kunt verstellen van 40 en 45 cm, is de ketting makkelijk aan te passen aan je outfit. De ketting is gemaakt van 925 zilver en heeft een rodiumlaag voor extra glans. Een veelzijdige keuze die je gemakkelijk kunt combineren met elke look.
Deze ketting met hanger weet klassieke vormen te mixen met een frisse look. Een leuk idee voor een cadeau, of gewoon om jezelf een beetje te verwennen. Denk bijvoorbeeld aan een avondje uit, waar deze ketting nét dat beetje extra toevoegt.