













| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Jasseron |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Breedte (mm) | 14 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 45 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 14 mm |
| Vorm | Druppel |
Met de Zinzi ZIC1573 voeg je een speels maar stijlvol accent toe aan je outfit. Deze ketting is ontworpen met oog voor detail en een lichte, vrouwelijke touch.
De ketting heeft een verstelbare lengte op de 40 en 45 cm en is gemaakt van hoogwaardig gerhodineerd 925 zilver. De zilveren ketting met hanger en sprankelende zirkonia geeft het geheel een chique uitstraling. De hanger valt op door zijn druppelvorm, gevuld met pavégezette witte stenen, terwijl het staafje in het midden net dat beetje extra biedt.
Of je nu een feestje hebt of een vergadering op werk, deze ketting is de perfecte keuze voor een stijlvolle look. Door zijn moderne en veelzijdige ontwerp past hij goed bij een elegante jurk voor een avondje uit.