









| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Blauw, Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 11.1 gram |
| Breedte (mm) | 10 mm |
| Lengte (cm) | 42 cm, 45 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 10 mm |
| Vorm | Ovaal |
De Zinzi ZIC2487 ketting is een mooi voorbeeld van eigentijdse stijl. De zilveren ketting heeft een hanger met een geometrisch ontwerp, waarin een groenachtig blauwe rechthoekige steen in een vierpootszetting is geplaatst. Onder de steen hangt een ovale schakel met witte zirkonia stenen, wat het geheel speels maakt.
De verstelbare lengte van 42 cm en 45 cm maakt deze ketting met hanger aantrekkelijk voor elke halslijn. Het rhodiumlaagje geeft een extra glans, waardoor de ketting zowel overdag als 's avonds mooi uitkomt. Zirkonia stenen in wit en een bijzondere blauw tint zorgen voor een fijn lichtspel.
Het zilveren materiaal geeft de ketting een luxe uitstraling. Het herkenbare Zinzi hartje bij de sluiting voegt een leuk detail toe. Deze ketting met steen is perfect om te dragen bij een etentje met vrienden, waar je net dat beetje extra wil.