







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Blauw, Groen, Multicolor |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.8 gram |
| Breedte (mm) | 10 mm |
| Lengte (cm) | 42 cm, 45 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 10 mm |
| Vorm | Rechthoek |
De Zinzi ZIC2496 ketting is een creatief en kleurrijk ontwerp. Drie unieke rechthoeken vormen een speels geheel en voegen direct kleur toe aan elke outfit.
De ketting heeft glanzende zilveren schakels en een verstelbare lengte van 42 en 45 cm, zodat hij altijd goed past. De ovale anker schakels vallen mooi rondom de hals.
Met rechthoekige stenen in tinten blauw en groen, elk met precisie gezet in een klauwzetting, heeft de ketting een kleurrijke uitstraling. Deze stenen zijn gemaakt van man made materialen, passend bij een moderne look.
Gemaakt van 925 zilver met een rodiumlaag, heeft de ketting dagelijks een mooie glans. Combineer hem met een simpele blouse voor een frisse en opvallende look voor een brunch of lunch met vrienden.