







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Jasseron |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.3 gram |
| Breedte (mm) | 8.1 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 45 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 8 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
De Zinzi ZIC2523 is een ketting met een mooie zilveren look. Deze ketting is verstelbaar op 40 en 45 cm en heeft een ronde hanger die mooi glinstert. Bij de sluiting vind je het bekende Zinzi hartje, een leuk detail!
De ketting is gemaakt van zilver en heeft een laagje rodium voor extra glans. De Jasseron-schakels geven het een simpele en tijdloze uitstraling, terwijl het ook fijn draagt. Wil je een zakelijke outfit wat extra's geven? Deze ketting maakt het compleet.