











| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Jasseron |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.9 gram |
| Breedte (mm) | 8.5 mm |
| Lengte (cm) | 42 cm, 45 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 8.5 mm |
| Vorm | Hartje, Infinity |
De Zinzi ZIC2596 is een zilveren ketting die stijl en draaggemak perfect combineert. Met een verstelbare lengte van 42 en 45 cm past deze ketting altijd bij je outfit. De fijne schakels zorgen ervoor dat hij soepel om je hals valt.
De ketting heeft een hanger met een hart en infinity-teken, versierd met zirkonia's, wat een romantische look geeft. Zo voegt hij wat extra's toe aan je dagelijkse outfit en doet het ook goed bij een avondje uit. Het hoogste gehalte zilver (925) en de rodiumlaag maken de ketting sterk en stralend.
Draag deze ketting als een uitdrukking van je eigen stijl, of geef hem cadeau. Het ontwerp past perfect bij een drankje op een terras of een gezellig etentje.