













| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.7 gram |
| Breedte (mm) | 3.1 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 45 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 3.1 mm |
| Vorm | Veer |
De Zinzi ZIC2644 is een zilveren ketting voor wie houdt van eenvoud met een speels tintje. De ketting is gemaakt van 925 zilver en heeft een verstelbare lengte van 40 cm en 45 cm, zodat je hem makkelijk kunt aanpassen aan je outfit van de dag.
De schakelketting heeft een hanger in de vorm van een veer. Dit symbool van vrijheid zorgt voor een beetje extra karakter. De ketting is gerhodineerd, wat net helpt dat deze mooi blijft glanzen. Draag hem eens naar een zomerse picknick, hij zal zeker in de smaak vallen!