







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Closed forever/Paperclip, Jasseron |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 4.4 gram |
| Breedte (mm) | 6.5 mm |
| Lengte (cm) | 42 cm, 45 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 6.5 mm |
De Zinzi ZIC2660 is een zilveren Y-ketting die je look net even dat beetje extra geeft. Met een mix van fijne en ovale schakels valt deze ketting mooi om je hals. Perfect voor wanneer je uit eten gaat of een feestje hebt.
De ketting heeft een opvallende hanger met een ovale schakel en een witte zirkonia in een klauwzetting. Deze combinatie maakt je outfit bijzonder zonder te overdreven te zijn.
Gemaakt van hoogwaardig zilver, is de ketting afgewerkt met een laagje rodium voor een mooie glans. De lengte is verstelbaar op 42 en 45 cm, zodat je zelf kunt kiezen hoe je hem draagt. Vakmanschap van Zinzi zorgt voor een stijlvolle aanvulling op je sieradendoos.