







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Jasseron |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Blauw |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 4.4 gram |
| Breedte (mm) | 9 mm |
| Lengte (cm) | 42 cm, 45 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 9 mm |
| Vorm | Klavertje vier |
De Zinzi ZIC2663B is een zilveren ketting die geschikt is voor vrouwen die van een speelse en natuurlijke uitstraling houden. De ketting heeft een verstelbare lengte van 42 en 45 cm, zodat je hem eenvoudig kunt aanpassen aan je outfit.
Langs de ketting zijn diverse bloemmotieven geplaatst. Elk bloemetje heeft een heldere blauwe steen in het midden, voor een speels effect. De afwisseling van twee lichtblauwe en een donkerblauwe klaver zorgt voor een mooi kleurcontrast dat prachtig bij het zilver past.
Het is gemaakt van hoogwaardig 925 zilver en extra gecoat met een rodiumlaag voor een mooie glans en duurzaamheid. De stevige jasseron schakels geven de ketting een tijdloze uitstraling.
Of je nu een dagje naar het strand gaat of een brunch met vrienden plant, deze ketting voegt net dat beetje extra toe. De Zinzi ZIC2663B maakt iedere look compleet, of het nu casual of iets chiquer is.