







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 6.2 gram |
| Breedte (mm) | 20 mm |
| Lengte (cm) | 42 cm, 45 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 20 mm |
De Zinzi ZIC2806 is een ketting met hanger die uitblinkt in zijn ontwerp. Kleine transparante zirkonia's voegen sprankeling toe aan de hanger, waar opvallend vakmanschap in verwerkt is. Deze ketting geeft net dat beetje extra aan je outfit zonder te overdrijven.
Met een verstelbare lengte op 42 cm en 45 cm kun je de ketting eenvoudig aanpassen aan wat je draagt, of het nu overdag of ’s avonds is. De dubbele hanger met open vormen zorgt voor een strakke, moderne look. Combineer hem bijvoorbeeld met een zwarte jurk voor een avondje uit; hij geeft je outfit de finishing touch.