









| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parel, Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Wit, Transparant |
| Parelsoort | Imitatieparel |
| Parelgrootte (mm) | 10 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 1.9 gram |
| Breedte (mm) | 10 mm |
| Hoogte (mm) | 19.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 10 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
De Zinzi ZIH1151 zilveren parelhanger is veelzijdig en kan bij veel outfits gedragen worden. Met sprankelende zirkonia's en een mooie witte parel van 10 mm, is het een prima keuze voor een avondje uit of een belangrijke dag op kantoor.
De combinatie van de ronde zirkonia's en de parel geeft je look een frisse twist. Ideaal te combineren met bijpassende oorbellen voor een samenhangend geheel. Dat geeft juist de vrijheid om zelf een mooie zilveren ketting te kiezen!
Dit sieraad leent zich goed voor diverse gelegenheden. Denk aan een brunch met vrienden of een zakelijke presentatie. Een echte aanvulling op je sieradencollectie.
Deze hanger komt zonder ketting, zodat je zelf kunt mixen en matchen.