





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Blauw |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 2.5 gram |
| Breedte (mm) | 9 mm |
| Hoogte (mm) | 19 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 8 mm |
| Vorm | Druppel |
De Zinzi ZIH1934B hanger is een rustige blikvanger. Gemaakt van hoogwaardig zilver (925) en met een rhodiumlaag, blijft deze hanger altijd mooi om je hals.
De hanger heeft een druppelvormige blauwe steen, geslepen in een peer-vorm. Dit sieraad past bij elke gelegenheid, of dat nu een feestje is of een dag op kantoor.
Met de Zinzi ZIH1934B hanger voeg je iets natuurlijks toe aan je look. Het ontwerp is tijdloos en de blauwe steen geeft een fris accent. Draag de hanger met je favoriete ketting of alleen voor een opvallende look. Perfect voor een stijl die luchtig en modern is.
Deze hanger komt zonder ketting, zodat je zelf kunt mixen en matchen.