







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Groen |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 2.5 gram |
| Breedte (mm) | 9 mm |
| Hoogte (mm) | 19 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 8 mm |
| Vorm | Druppel |
De Zinzi ZIH1934GG groene hanger is een zilveren sieraad met een goudkleurige afwerking. De hanger valt op door de glanzende, groene steen in een peervorm, die warmte aan je look toevoegt. De hanger heeft een bloemen- en natuurinspiratie en de heldere groene kleur van de steen maakt het geschikt voor verschillende gelegenheden. Denk aan een etentje, een dag op kantoor of een zomerse bruiloft.
Een cozy trui of een elegante jurk; deze hanger past overal bij. Kortom, de Zinzi ZIH1934GG is een veelzijdige aanvulling voor elke collectie.
Deze hanger komt zonder ketting, zodat je zelf kunt mixen en matchen.