





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 0.7 gram |
| Breedte (mm) | 8 mm |
| Hoogte (mm) | 14 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 1.3 mm |
| Vorm | Maan |
De Zinzi ZIH2067G hanger is precies dat extraatje wat je dagelijkse outfit of speciale gelegenheid iets meer geeft. De goudkleurige hanger met het maantje en sprankelende transparante zirkonia's is stijlvol en veelzijdig.
Gemaakt van hoogwaardig 925 zilver en voorzien van een goudkleurige laag, combineert deze hanger traditie met een moderne twist. De ronde vorm en het maantje trekken de aandacht door hun eenvoud. Draag hem solo aan een ketting of mix met andere hangers voor een eigenzinnige uitstraling.
De zorgvuldig geslepen zirkonia’s laten je stralen of je nu naar een chique diner gaat of een casual dagje uit hebt. Voeg met deze hanger een sprankje goudkleurige stijl toe aan je sieradencollectie en maak er iets heel eigens van.
Deze hanger komt zonder ketting, zodat je zelf kunt mixen en matchen.