



| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 0.9 gram |
| Breedte (mm) | 7.1 mm |
| Hoogte (mm) | 13.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 3.5 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Met de Zinzi ZIH2072 hanger haal je een stijlvolle en eenvoudige accessoire in huis. Deze ronde hanger is gemaakt van zilver en heeft een sprankelende zirkonia in een zilveren klauwzetting. De combinatie van glanzende rhodiumlaag over zilver en de schitterende zirkonia maakt dit sieraad tot een tijdloze keuze.
Of je de hanger nu solo draagt aan een ketting of samen met andere hangers aan een hippe sluitring, het veelzijdige ontwerp past bij elke uitstraling. Gemaakt van hoogwaardig zilver met een rhodiumlaag, blijft deze hanger lang mooi en glanzend. Perfect voor dagelijks gebruik, maar ook voor speciale gelegenheden zoals een feestje of diner. Combineer en varieer voor een unieke look.
Deze hanger komt zonder ketting, zodat je zelf kunt mixen en matchen.