







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | Geen garantie op plating, 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Multicolor |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 0.8 gram |
| Hoogte (mm) | 17.5 mm |
| Diameter (mm) | 12.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 2 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Deze vergulde Zinzi ZIH2170 hanger is een echte klassieker met een maat van 12.5 mm. Dankzij de meerkleurige zirkonia's die erin verwerkt zijn, krijg je een vrolijke en speelse uitstraling. Het is zorgvuldig gemaakt van gold plated zilver, waardoor je een mooie glans hebt. Ideaal om een beetje kleur aan je outfit toe te voegen.
Wil je je sieradencollectie uitbreiden? Deze hanger is super veelzijdig. Draag 'm aan je favoriete ketting en creëer zo je eigen stijl. Of je nu naar kantoor gaat of een avondje uit, deze hanger past bij iedere gelegenheid. Voeg deze hanger toe aan je sieradencollectie en geniet van de tijdloze uitstraling.
Deze hanger komt zonder ketting, zodat je zelf kunt mixen en matchen.