





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend, Gediamanteerd |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 3 gram |
| Breedte (mm) | 15 mm |
| Hoogte (mm) | 22.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 2 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Met de Zinzi ZIH2296 gold plated hanger in je collectie straal je wat extra’s uit. Deze hanger is speciaal voor vrouwen ontworpen en heeft een goudkleurige afwerking. Hij is geschikt voor elke outfit.
Het ontwerp heeft stralende lijnen die de zon en mooie dagen oproepen. Dankzij de glanzende afwerking trekt dit sieraad de aandacht. Ideaal voor een feestje of als je je dagelijkse look wat meer pit wilt geven.
De hanger is van gold plated zilver gemaakt, met een diameter van 15 mm. Groot genoeg om op te vallen, maar ook weer niet te groot.
Draag de Zinzi hanger bijvoorbeeld met bijpassende oorbedels om je look af te maken. Perfect voor brunches, etentjes of een avondje uit. Krijg gegarandeerd complimenten met deze leuke aanvulling op je sieradencollectie.
Deze hanger komt zonder ketting, zodat je zelf kunt mixen en matchen.