









| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 2.3 gram |
| Breedte (mm) | 6.8 mm |
| Hoogte (mm) | 20 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 8.1 mm |
De Zinzi ZIH2326 hanger valt op door zijn speelse en tijdloze ontwerp. Deze zilveren hanger, zonder ketting, heeft een unieke kruisvorm waarvan één helft schittert met kleine zirkonia’s. Dit geeft het sieraad een mooie glans en maakt het geschikt voor zowel dagelijkse looks als avondoutfits.
Vervaardigd uit hoogwaardig 925 zilver en afgewerkt met een rhodiumlaag, blijft deze hanger langer mooi.
Maak je set compleet met zilveren oorbellen en ringen voor een uniforme look. Deze hanger voegt een speelse touch toe aan je sieradencollectie. Geschikt voor werk, het terras, of een feestje.
Deze hanger komt zonder ketting, zodat je zelf kunt mixen en matchen.