







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 2 gram |
| Breedte (mm) | 12 mm |
| Hoogte (mm) | 20 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 3.4 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
De Zinzi ZIH2390 hanger is een zilveren sieraad dat je look fris en speels maakt. Deze hanger heeft een opvallend ontwerp met een open cirkel en een gedraaid patroon, ideaal voor allerlei gelegenheden.
De hanger heeft een diameter van 20 mm en is perfect te combineren met een ketting naar keuze. Bovenop vind je glinsterende zirkonia's in een pavé zetting, die het geheel een mooie glans geven.
Gemaakt van sterling zilver (925) en afgewerkt met een rhodiumlaag, blijft de hanger langer mooi en is hij minder gevoelig voor verkleuring. Dit maakt het een leuk én duurzaam accessoire dat bij verschillende stijlen past.
Geniet van het eenvoudige ontwerp van deze hanger. Het tijdloze design maakt het een geschikt cadeau voor jezelf of een andere speciale vrouw in je leven. Let op, de ketting is niet inbegrepen, zodat je zelf kunt kiezen welke het beste bij je past.
Deze hanger komt zonder ketting, zodat je zelf kunt mixen en matchen.