



| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 4.7 gram |
| Breedte (mm) | 15 mm |
| Hoogte (mm) | 44 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 2 mm |
| Vorm | Sleutel/Slotje |
Ontmoet de Zinzi ZIH965, een zilveren hanger in de vorm van een sleutel. Dit sieraad is speciaal voor degenen die houden van een speelse en vrouwelijke stijl. De hanger is gemaakt van 925 sterling zilver en heeft een extra rhodiumlaag voor langdurige glans.
De bovenkant van de sleutel is versierd met sprankelende zirkonia's die het licht mooi weerkaatsen. Onderop zijn nog drie zirkonia-steentjes toegevoegd voor een leuk effect. Deze details geven elke outfit net dat beetje extra.
De Zinzi ZIH965 is ideaal om te dragen aan je favoriete ketting. Of je nu naar een feestje gaat of een zakelijke afspraak hebt, deze hanger geeft altijd een stijlvol accent aan je look.
Deze hanger komt zonder ketting, zodat je zelf kunt mixen en matchen.