







- Snelle levering
- Achteraf betalen mogelijk
- Niet goed, geld terug.
Only 14 left
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.18 |
| Breedte (mm) | 1.2 mm |
| Lengte (cm) | 16 cm, 18 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 6 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 6 mm |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 2 mm |
| Vorm | Hartje |
Deze lieve 14-karaat gouden damesarmband van onze Huiscollectie is een prachtig sieraad voor elke vrouw. Met een hartje in het midden en bolletjes rondom, straalt deze armband pure liefde uit. De lengte van de armband kan versteld worden tussen 16 en 18 cm, waardoor hij door de meeste dames op de perfecte lengte gedragen kan worden.
Het schakeltype van deze armband is een schitterende ankerschakel die mooi op zichzelf staat maar ook goed te combineren is met andere sieraden. De breedte van 1.2 mm creëert zowel sierlijkheid als stevigheid. Het stijlvolle hartje als hanger maakt deze armband helemaal af.
De luxe en kwaliteit van deze armband wordt gewaarborgd door het gebruik van één van de hoogste gehaltes voor sieraden: 14-karaat goud. Een mooi glanzend oppervlak brengt alles samen tot één geheel en de stevige karabijnsluiting zorgt ervoor dat je hem makkelijk zelf open en dicht kunt doen.
Bij levering ontvang je niet alleen deze prachtige armband, maar ook een bijpassend sieradendoosje om jouw nieuwe aanwinst veilig in op te bergen. Onze luxe verzenddoos maakt het ontvangen bovendien tot een echt feestje! Wil je iemand verrassen? Kies dan voor onze speciale geschenkverpakking.
- ✅ Altijd de beste prijs
- ✅ Snelle levering
- ✅ Achteraf betalen mogelijk
Trendjuwelier is sinds 2006 dé online juwelier van Nederland. Met een ruime keuze aan sieraden van verschillende merken, stijlen en materialen vind je bij ons altijd wat je zoekt. We lopen voorop met modetrends, staan voor kwaliteit en bieden alles wat je van een goede juwelier mag verwachten.
- SHOP MEER: TRENDJUWELIER
- SHOP MEER: SIERADEN
- SHOP MEER: ARMBANDEN
- SHOP MEER: DAMES ARMBANDEN
- SHOP MEER: GOUDEN ARMBANDEN
- SHOP MEER: GOUDEN DAMES ARMBANDEN
- SHOP MEER: UNISEX ARMBANDEN
- SHOP MEER: DAMES SIERADEN
- SHOP MEER: GOUDEN SIERADEN
- SHOP MEER: UNISEX SIERADEN
- SHOP MEER: MERKEN
- SHOP MEER: BLACK FRIDAY SIERADEN
- SHOP MEER: BLACK FRIDAY ARMBANDEN
- SHOP MEER: HUISCOLLECTIE SIERADEN
- SHOP MEER: HUISCOLLECTIE ARMBANDEN
- SHOP MEER: CYBER MONDAY SIERADEN
- SHOP MEER: CYBER MONDAY ARMBANDEN
- SHOP MEER: KERST SIERADEN - TOT 30% KORTING
- SHOP MEER: KERST ARMBANDEN
- Schrijf de eerste review over dit product