





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Saffier, Amethist, Citrien, Peridoot |
| Steen kleur | Paars, Roze, Groen, Geel |
| Steen maat | 1.5 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.44 |
| Breedte (mm) | 0.9 mm |
| Lengte (cm) | 16 cm, 18 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 3.2 mm |
| Vorm | Staafje/Bar |
Deze unieke 14-karaat gouden plaatarmband van ons Huiscollectie is ingezet met prachtige amethist, citrien, peridoot en saffier. De kleuren matchen prachtig met het goud en maken deze armband tot een echte blikvanger. Met een verstelbare lengte van 16 cm tot 18 cm kan deze armband door de meeste dames op de perfecte lengte gedragen worden.
Het schakeltype dat aan deze armband is toegevoegd, is een schitterende ankerschakel. Dit type komt in veel sieraden terug en is zo goed te combineren. De breedte van 0.9 mm creëert zowel sierlijkheid als stevigheid. Vervolgens wordt de armband helemaal afgemaakt door de stijlvolle hanger in de vorm van een staafje/bar met een breedte van 3.2 mm.
De luxe en kwaliteit van deze armband zijn nog eens extra verzekerd doordat het goud één van de hoogste gehaltes voor sieraden heeft, namelijk 14-karaat. Om het geheel helemaal af te werken is er vervolgens een mooi glanzend oppervlak toegepast.
Ingezet met prachtige amethist, citrien, peridoot en saffier die elk in briljantvorm geslepen zijn om hun kleur goed uit te laten komen maakt dit sieraad elke dag weer een plezier om naar te kijken of om zelfs cadeau te doen!
Als de grootste online juwelier in Nederland, biedt Trendjuwelier sinds 2006 een breed scala aan sieraden en horloges. Onze speerpunten zijn:
Bij ons koopt u niet alleen een mooi sieraad, maar ook één waar u lang van kunt genieten. Elk sieraad wordt inclusief bijpassend sieradendoosje geleverd en prachtig verpakt voor veilige verzending. Zo is het ontvangen van uw bestelling altijd een feestje.