





| Brochurenummer | B0019 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Type Armband | Armband met (edel)steen |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Topaas |
| Steen kleur | Blauw |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 4.23 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 17 cm, 19 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Grootte hanger (breedte x hoogte) | 4 mm, 7 mm |
Deze prachtige Edelsteen armband met topaas uit onze Huiscollectie is een echte blikvanger. De armband is vervaardigd van hoogwaardig 14-karaat goud en voorzien van een schitterende blauwe topaas, die uw look helemaal compleet maakt. Met zijn lengte van 17 tot 19 cm (verstelbaar) en breedte van slechts 1 mm, biedt deze armband de perfecte mix tussen chic en elegant.
Het dragen van deze edelsteen armband garandeert u veel complimenten! Voor een complete look kunt u de edelsteen armband combineren met andere sieraden. Deze hippe armband wordt geleverd in een luxe verpakking, maar kan ook als cadeau worden ingepakt.
Bij Trendjuwelier profiteert u bovendien altijd van:
Kies voor kwaliteit en stijl met deze Edelsteen Armband met Topaas!