





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Armband | Armband met (edel)steen, Armband met hanger(s) |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Steen | Parel |
| Steen kleur | Wit |
| Parelsoort | Zoetwaterparel |
| Parelgrootte (mm) | 4.5 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.94 |
| Breedte (mm) | 0.8 mm |
| Lengte (cm) | 16.5 cm, 17.5 cm, 18.5 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Grootte hanger (breedte x hoogte) | 5.5 mm |
Deze prachtige armband uit onze Huiscollectie is een echte blikvanger. De gouden armband is versierd met drie witte zoetwaterparels van 4,5 mm groot, wat zorgt voor een strakke maar toch klassieke look. Het merendeel van de armband bestaat uit 14-karaat goud, waardoor het sieraad een luxueuze uitstraling heeft.
De lengte van de armband kan aangepast worden op drie verschillende maten: 16,5 cm, 17,5 cm en 18,5 cm. Hierdoor kan vrijwel elke vrouw deze schitterende armband dragen. Bovendien wordt de armband geleverd in een mooi sieradendoosje - perfect om cadeau te geven of om jezelf mee te verwennen!
Bij Trendjuwelier profiteer je bovendien van:
Kies voor kwaliteit en stijl met deze gouden parelarmband! Bestel vandaag nog bij Trendjuwelier.