





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Toermalijn |
| Steen kleur | Wit, Roze, Bruin, Oranje |
| Steen carat (totaal) | 0.24 crt |
| Steen maat | 3 mm, 3.5 mm, 4 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.03 |
| Breedte (mm) | 0.9 mm |
| Lengte (cm) | 16 cm t/m 18 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Deze 14-karaat gouden armband van onze Huiscollectie is een prachtig sieraad voor elke dame. Met zijn verstelbare lengte van 16 cm tot 18 cm past hij bijna iedereen. De trendy en tijdloze ankerschakel voegt een extra dimensie toe aan de armband, terwijl de breedte van 0,9 mm mooi in verhouding staat tot de lengte, waardoor er één harmonieus geheel ontstaat.
Ingezet met prachtige toermalijn stenen variërend tussen de maten 3 mm, 3.5 mm en 4 mm geeft deze armband net dat beetje extra flair. De kleuren bruin, oranje, roze en wit maken het geschikt voor zowel feestelijke als zakelijke gelegenheden.
Bij aankoop wordt deze armband geleverd in een passend sieradendoosje - perfect om uw nieuwe juweel veilig te bewaren na het dragen of om cadeau te doen! Voeg bij het afrekenen onze speciale geschenkverpakking toe om dit geschenk helemaal compleet te maken.
Trendjuwelier is al sinds 2006 dé online juwelier in Nederland met een grote collectie aan verschillende merken, stijlen en materialen. Ons doel? U blij maken met mooie sieraden tegen scherpe prijzen. De kwaliteit van onze service is zeker aan onze reviews terug te zien.