





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Armband | Armband met (edel)steen, Tennisarmband |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Spinel |
| Steen kleur | Zwart |
| Steen maat | 1.5 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.61 |
| Breedte (mm) | 1.5 mm |
| Lengte (cm) | 16.5 cm, 18.5 cm (verstelbaar - 2 maten) |
Deze prachtige 14-karaat gouden tennisarmband met zwarte spinel van 1.5 mm breed is een unieke toevoeging aan elke sieradencollectie. Met een verstelbare lengte van 16.5 cm tot 18.5 cm, past deze armband bij veel dames perfect om de pols en zal dan ook prachtig staan.
Het gehalte van het goud is bovendien 14-karaat, wat zorgt voor luxe en kwaliteit die extra waarborgt wordt door de mooie kleur zwart en het glanzende oppervlak. De armband is voorzien van een stevige veerringsluiting waardoor hij goed vastzit en moeilijk te verliezen is.
Ingezet met prachtige spinel in briljantslijpvorm om het licht zo goed mogelijk te weerkaatsen, maakt deze armband tot een sieraad waar u niet snel genoeg van zult krijgen. De steengrootte is mooi afgestemd op de breedte van de armband, wat resulteert in een harmonieuze uitstraling.
Bij levering ontvangt u deze armband inclusief bijpassend sieradendoosje waardoor uw nieuwe aanwinst altijd veilig bewaard kan worden. Daarnaast wordt uw bestelling verzonden in onze speciale geschenkverpakking - wie gaat u verrassen?
Sinds 2006 is Trendjuwelier de grootste online juwelier in Nederland. Onze missie is hetzelfde gebleven: kwalitatieve en betaalbare sieraden voor iedereen aanbieden. In onze collectie vindt u dan ook sieraden in alle stijlen en materialen, evenals sieraden van diverse verschillende merken zoals deze prachtige armband van Huiscollectie.