





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Armband | Armband met (edel)steen |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.15 |
| Breedte (mm) | 0.8 mm |
| Lengte (cm) | 16.5 cm, 17.5 cm, 18.5 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 3.5 mm |
| Vorm | Ovaal |
Deze gouden armband met zirkonia stenen maakt je sieradencollectie helemaal compleet. De zachte glans van het goud gaat mooi samen met de sprankelende transparante zirkonia's. Deze combinatie zorgt voor een frisse, eigentijdse uitstraling.
Comfort is belangrijk, daarom heeft deze armband verstelbare lengtes van 16,5 cm, 17,5 cm of 18,5 cm. De ankerschakels en ovale zirkonia's passen mooi bij elkaar en vallen soepel om je pols. Een echte blikvanger, zowel bij een feestje als gewoon op een doordeweekse dag.
Met zijn breedte van slechts 3,5 mm is deze armband perfect om te mixen en matchen met andere sieraden. Draag ‘m solitair voor een rustige look, of combineer ‘m met andere armbanden voor een speels effect.