





| Brochurenummer | B0894 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Type Armband | Armband met hanger(s) |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | 9-karaat goudkleurig |
| Gehalte | 9-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.54 |
| Breedte (mm) | 0.8 mm |
| Lengte (cm) | 16 cm, 17 cm, 18 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 6.5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 8 mm |
| Vorm | Hartje |
Laat liefde om je pols stralen met deze armband van 9-karaat goudkleurig materiaal. Het ontwerp is eenvoudig, maar stijlvol en past goed bij zowel formele als casual gelegenheden. Het open hart aan de armband maakt hem perfect als cadeau, of als leuke accessoire voor jezelf.
Met de verstelbare lengtes van 16, 17 en 18 cm, zit de armband altijd goed. De ovale anker schakels geven een lichte, tijdloze uitstraling. De armband is voorzien van een handige veerringsluiting, waardoor je hem veilig om kunt doen. Combineer hem met andere sieraden voor een speelse look of draag hem los bij een zomerse jurk voor een ontspannen uitstraling.