









| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Armband | Armband met (edel)steen, Armband met hanger(s), Schakelarmband |
| Type Schakel | Cardano |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Blush |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Steen maat | 4 mm |
| Breedte (mm) | 2.4 mm |
| Lengte (cm) | 18 cm |
De Blush 2156BZI armband is een opvallende schakelarmband van goud met een moderne en strakke look. De cardano schakels geven het sieraad tegelijkertijd een stoer en speels karakter. De transparante zirkonia met briljante slijpvorm van 4 mm zorgt net voor dat kleine beetje sparkle.
De combinatie van de schakels en zirkonia steen maakt deze armband geschikt voor een gelaagde look met meerdere sieraden. Ook mooi als opvallende touch bij een rustige outfit.