











| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Armband | Armband met hanger(s) |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Blush |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Breedte (mm) | 0.8 mm |
| Lengte (cm) | 18 cm |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 4.6 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
De Blush 2201YGO armband met hangers is gemaakt van 14-karaat goud. Deze armband heeft gelijkmatig verdeelde, ronde bedels die een speelse en minimalistische look uitstralen. De bedels hebben een open midden.
Met een lengte van 18 cm en een breedte van slechts 0.8 mm valt de armband mooi om de pols. De fijne anker schakels dragen bij aan het fijne ontwerp.
De armband heeft een stevige karabijnsluiting, die ervoor zorgt dat hij gemakkelijk te dragen is. Deze armband is een prachtig sieraad is voor diverse gelegenheden.