













| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Armband | Armband met (edel)steen |
| Type Schakel | Anker |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Blush |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen kleur | Blauw |
| Steen maat | 0.7 mm |
| Breedte (mm) | 0.7 mm |
| Lengte (cm) | 16.5 cm, 18.5 cm (verstelbaar - 2 maten) |
De armband Blush 2226YRB combineert fijne ankerschakels van 14-karaat goud met opvallende heldere blauwe elementen gemaakt van hars. Deze accenten brengen een speelse en kleurrijke touch.
Met de verstelbare lengte van 16,5 cm en 18,5 cm kun je de armband aanpassen aan jouw maat. De smalle breedte van 0,7 mm zorgt ervoor dat het sieraad stijlvol bij elke outfit past.
De Blush 2226YRB armband is geschikte keuze voor verschillende gelegenheden. Voeg bijvoorbeeld wat kleur toe aan een neutrale outfit of mix en match 'm met wat blauws.