











| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Armband | Armband met (edel)steen |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Blush |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen kleur | Wit |
| Steen maat | 0.7 mm |
| Breedte (mm) | 0.7 mm |
| Lengte (cm) | 16.5 cm, 18.5 cm (verstelbaar - 2 maten) |
De Blush 2226YRM armband is een gouden armband die stijl toevoegt aan elke outfit. De armband bestaat uit fijne ankerschakels van 14-karaat goud, wat voor een klassieke look zorgt. Kleine, witte stenen gemaakt van hars creëren een speels contrast, terwijl hun glanzende afwerking het helemaal afmaakt.
Met een verstelbare lengte van 16,5 cm en 18,5 cm past de armband zich aan verschillende maten aan. Zo zit hij altijd perfect. De handige en stevige karabijnsluiting houdt de armband veilig op zijn plek.
De combinatie van goud en witte stenen maakt deze armband tot een accessoire dat makkelijk te combineren is, geschikt voor allerlei gelegenheden.