













| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Armband | Armband met (edel)steen |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Blush |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen kleur | Rood |
| Steen maat | 0.7 mm |
| Breedte (mm) | 0.7 mm |
| Lengte (cm) | 16.5 cm, 18.5 cm (verstelbaar - 2 maten) |
De Blush 2226YRR armband is versierd met ovale rode ovale stenen gemaakt van hars. De ankerschakel zorgt voor een minimalistisch ontwerp, terwijl de glanzende afwerking het goud en rood mooi benadrukt.
De combinatie van het rode accent en de glanzende gouden schakels geeft je armband een unieke uitstraling die je zowel solo als in combinatie met andere armbanden kunt dragen. De armband is beschikbaar in twee verstelbare lengtes van 16,5 cm en 18,5 cm.
Met een breedte van 0,7 mm, blijft je sieraad eenvoudig en minimalistisch. De veerringsluiting zorgt ervoor dat de armband veilig en comfortabel om je pols blijft zitten. Een minimalistische armband uit de Blush collectie dat zonder twijfel een klassiek, trendy en kleurrijk tintje toevoegt aan elke outfit.