





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Armband | Armband met (edel)steen, Armband met hanger(s) |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Blush |
| Materiaal | Witgoud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 18 cm |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 3.4 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Deze Blush 2237WZI armband is gemaakt van 14-karaats witgoud. Het sieraad is versierd met transparante zirkonia's die zijn geplaatst in ronde zettingen.
Met een lengte van 18 cm en een anker schakelketting met een breedte van 1 mm, heeft de armband een minimalistische uitstraling. De stevige karabijnsluiting zorgt ervoor dat de armband goed op zijn plek blijft.
De briljant geslepen zirkonia's vangen het licht op een prachtige manier. De armband is perfect voor elke stijlvolle combinatie.