









| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Armband | Armband met (edel)steen |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Blush |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Rhodoliet |
| Steen kleur | Roze, Rood |
| Breedte (mm) | 0.8 mm |
| Lengte (cm) | 18 cm |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 3.7 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
De Blush 2266YRH edelsteen armband is versierd met echte rhodoliet stenen, die in een opvallende roze/rode tint hebben. De stenen zijn zo is geslepen dat deze optimaal licht vangen en schitteren.
De ronde rhodoliet stenen met een diameter van 3,7 mm zijn gelijkmatig verdeeld over de armband, en creëren daardoor een levendig en speels accent. Deze unieke combinatie van kleuren zorgt ervoor dat de armband zeker opvalt.
Met een slanke breedte van 0,8 mm voegt de armband een minimalistische touch toe aan elke outfit. Met de roze/roze kleur is hij tegelijkertijd vrolijk en opvallend om te zien.