



| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Boccia Titanium |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 18 mm |
| Band aanzetmaat | 18 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Titanium |
| Kast dikte (mm) | 6 mm |
| Kast kleur | Zwart |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | 1l22 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Groen |
| Materiaal | Titanium, Leer |
| Afwerking | Glanzend |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 36 mm |
"Tijdloos, simpel en stijlvol." Dat zegt alles over het Boccia Titanium 3273-14 dameshorloge! Het heeft een zwarte titanium kast van 36 mm en een moderne groene wijzerplaat. Met de slanke zilverkleurige wijzers en streepjes ben je altijd op tijd en stijlvol.
Draag het naar je werk of tijdens een lunchdate. De zwarte leren band is glad en sluit met een gemakkelijke gespsluiting. Het uurwerk wordt beschermd met mineraalglas en is waterbestendig voor handen wassen. Bovendien is het horloge licht en vriendelijk voor de huid, dankzij het titanium.
Of je nu gaat voor een jeans en een mooie blouse of een nette jurk, dit horloge past eigenlijk altijd. Het biedt niet alleen stijl maar ook betrouwbaarheid dankzij het analoge quartz uurwerk.
Houd het simpel en kies voor kwaliteit met dit stijlvolle stuk dat elke outfit compleet maakt.