



| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Boccia Titanium |
| Type horloge | Quartz horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar |
| Band materiaal | Titanium |
| Band aanzetmaat | 19 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Titanium |
| Kast dikte (mm) | 6.3 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | MYOTA |
| Wijzerplaat kleur | Wit |
| Materiaal | Titanium |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen Wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 26 mm |
| Zwitsers uurwerk | Nee |
Het Boccia Titanium 3330-03 horloge is een mooie mix van elegant en praktisch. Zo is het een prachtige toevoeging aan elke damesgarderobe. De goudkleurige kast heeft een diameter van 26 mm. En geen zorgen voor een gevoelige huid, het titanium zorgt ervoor dat het prettig aanvoelt. Ga je voor een chique of juist een casual combo? Dit horloge doet het gewoon altijd goed.
Met z'n zwarte wijzers en cijfers op een witte wijzerplaat is er een mooi contrast en lees je de tijd altijd makkelijk af. De band is van stevig titanium en sluit soepel met een vouwsluiting. Of je nu even je handen wast of in de regen fietst, met 3 ATM waterbestendigheid zit je safe. Check deze eigenschappen voor meer details: