



| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Boccia Titanium |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Titanium, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 8 mm |
| Band aanzetmaat | 8 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Titanium, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 6 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | 5y20 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers |
| Wijzerplaat kleur | Wit |
| Materiaal | Gold plated, Titanium |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Titanium |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Kast doorsnede (mm) | 29 mm |
Dit Boccia Titanium 3377-02 horloge heeft een ronde titanium kast van 29 mm die verguld is voor een mooie glans. De witte wijzerplaat met zonnestraalpatroon heeft goudkleurige cijfers, zodat je snel en gemakkelijk de tijd kunt zien.
Het horloge heeft een analoog display en is afgewerkt met saffierglas, wat de wijzerplaat beschermt tegen krassen. De gold plated band van 8 mm breed sluit met een praktische druksluiting en voelt licht aan op de pols door het titanium materiaal.
Of je nu naar kantoor gaat of een casual weekend uitje hebt gepland, de Boccia Titanium 3377-02 past bij veel gelegenheden. Draag het met een minimalistische gold plated armband voor een stijlvolle look.