



| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Boccia Titanium |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Titanium, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 13 mm |
| Band aanzetmaat | 13 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Titanium, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 7.4 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | gr12 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Bruin |
| Materiaal | Gold plated, Titanium |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Titanium |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 37 mm |
Het Boccia Titanium 3657-06 horloge is geschikt voor heren en heeft een luxe goudkleurige uitstraling. Het horloge is gemaakt van titanium en heeft een verguld design, wat het een tijdloze look geeft.
De kast heeft een diameter van 37 mm en een goudkleurige schakelband van 13 mm breed, zit dit horloge comfortabel op de pols. De bruine wijzerplaat met gold plated streepjes als uurmarkering en een vierkant grid patroon zorgt voor een uniek uiterlijk. Het saffierglas beschermd de wijzerplaat.
Het horloge heeft een praktische vouwsluiting en heeft een waterdichtheid van 5 bar. Daarnaast heeft het een handige datumweergave, wat fijn werkt in het dagelijks gebruik.
Dit horloge van Boccia Titanium is perfect voor een zakelijke meeting of een casual dagje uit. Geniet van de stijl en functies die het te bieden heeft. Een prima aanvulling voor je look en geschikt voor mannen die houden van een moderne uitstraling.