



| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Boccia Titanium |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Keramiek |
| Band breedte (mm) | 24 mm |
| Band aanzetmaat | 24 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Titanium |
| Kast dikte (mm) | 8 mm |
| Kast kleur | Zwart |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | gr12 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Titanium, Keramiek |
| Afwerking | Glanzend |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 39 mm |
Het Boccia Titanium 3675-01 herenhorloge valt op door zijn glanzende zwarte kleur. Dit quartz horloge heeft een moderne uitstraling met keramieken rechthoekige schakels. De diepzwarte wijzerplaat is omgeven door een ronde titanium kast met een diameter van 39 mm, wat het horloge een sterke uitstraling geeft. De uurmarkeringen zijn witte streepjes en hebben groene details voor de minuten. Het saffierglas zorgt ervoor dat het glas meer krasvrij blijft.
Het horloge combineert comfort en duurzaamheid dankzij de materialen keramiek en titanium. De zwarte schakelband past perfect bij de ronde kast en geeft het geheel een strakke look. Draag de Boccia Titanium 3675-01 bijvoorbeeld tijdens een zakelijk diner voor een stijlvolle uitstraling.