



| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Boccia Titanium |
| Type horloge | Chronograaf horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Titanium |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Titanium |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | ym12a11 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Titanium |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 42 mm |
Het Boccia Titanium 3733-03 horloge is een robuust en stijlvol horloge dat bij elke gelegenheid past. De moderne uitstraling wordt versterkt door de zilverkleurige titanium kast en de strakke zwarte wijzerplaat. Dit analoge horloge biedt praktische functies zoals een chronograaf en een handige datumweergave.
De band is gemaakt van hoogwaardig zilverkleurig titanium met glanzende en matte afwerking. De vouwsluiting maakt het eenvoudig om het horloge veilig te dragen, of je nu gaat zwemmen dankzij zijn 10 bar waterdichtheid of onderweg bent naar een zakelijke afspraak. Dit Quartz horloge biedt een goede balans tussen functionaliteit en stijl.
De ronde 42 mm kast maakt het eenvoudig om de tijd af te lezen, met duidelijke streepjesmarkeringen beschermd door mineraalglas. De secondewijzer heeft een turquoise kleur en geeft net dat beetje extra aan dit horloge. Het sportieve karakter van het horloge wordt extra benadrukt door de chronograaffunctie en de tachymeter.