





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Armband | Armband met (edel)steen |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | 9-karaat goudkleurig |
| Gehalte | 9-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.1 |
| Breedte (mm) | 0.8 mm |
| Lengte (cm) | 16.5 cm, 17.5 cm, 18.5 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 3.5 mm |
| Vorm | Ovaal |
Ontdek de wereld van stijl met een armband gemaakt van 9-karaat goudkleurig materiaal. De ketting bestaat uit kleine ronde schakels en ovale details, voor een frisse uitstraling. De ovale zirkonia's in de armband glinsteren mooi, waardoor je pols een beetje opvalt.
Deze goudkleurige armband is veelzijdig, dankzij de instelbare lengte op 16,5-17,5 en 18,5 cm. Met de stevige veeringsluiting, glanzende afwerking en fijn ontworpen schakels geeft de armband een speelse maar toch nette look. De combinatie van de ovale stenen en de ketting zorgt voor een geheel dat je naar elke gelegenheid kunt dragen.
Of je nu jezelf een cadeautje wilt geven of iemand anders wilt verrassen, met deze armband met zirkonia zit je altijd goed!